diagnostyka USG


Kliknij aby powiększyć...

przenośny ultrasonograf weterynaryjny A6V firmy SonoScape

Funkcjonalność przede wszystkim.

SonoScape jest firmą technologiczną, która specjalizuje się w projektowaniu i produkcji ultrasonografów i głowic. Wspierana przez wiele innowacyjnych technologii wprowadza AV6, profesjonalny przenośny ultrasonograf dla weterynarii.

Czarno-biały aparat wyposażono w pakiety oprogramowania pomiarowego i obliczeniowego dla weterynarii: wczesną diagnostykę ciąży, diagnostykę kardiologiczną, ogólna diagnostykę brzuszną, ocenę zdolności reprodukcyjnych, ocenę jakości mięsa. Rozbudowano je o aplikacje weterynaryjne dla psów, świń, koni, krów i owiec.

Do aparatu przewidziano profesjonalne głowice dla weterynarii: w obudowie antykorozyjnej, z kablem o długości 3 m, głowica liniowa o częstotliwości 12MHz i głowica mikrokonweksowa o częstotliwości 6,5MHz. Bateria umożliwia pracę w terenie.

12-calowy monitor o regulowanym odchyleniu i 2 gniazda głowic minimalizują wysiłek operatora, a elegancki wygląd, jedynie 6 kg wagi i opcjonalny wózek stanowią o komfortowym środowisku pracy aparatu.

  

Zaawansowana technologia ultrasonografii B/W, obszerne pakiety oprogramowania i profesjonalne głowice ultrasonograficzne pozwalają na osiągnięcie wysokich standardów w aplikacjach weterynaryjnych.